A je to tu! Rozjíždíme letošní fotosoutěž!

A je to tu zase! Letní fotosoutěž právě odstartovala! Letos budeme soutěžit o za nás nejpřesnější a nejspolehlivější blastery, které se úplně nejvíc hodí právě na naše turnaje! Půjde o disruptory! První místo si jich odnese hned 5! Druhé místo 3, třetí místo sebere 2 kusy a od 4. do 10. místa pak každého odměníme jedním disruptorem! ??

A jak se zapojit? Stačí, když se vyfotíš sám, nebo s kamarády a Nerfkou někde v terénu, či doma a fotku nám společně s originálním názvem zašleš na soutěžní email: fotonerfliga@gmail.com do soboty 9.8. do půlnoci. (Pro inspiraci můžeš kouknout na výherce z minulého roku)

Od 10.8. do 31.8. bude pak na našich facebookových stránkách probíhat hlasování a prvních 10 s největším počtem liků získá zmiňované Nerfky. Upozorňujeme, že fotky, u kterých budou podezřelé liky z profilů vytvořených pouze pro tento jeden like, mohou být ze soutěže vyřazeny. Stejně tak upozorňujeme, že není povoleno soutěžit opakovaně ve více ročnících soutěže se stejnou fotografií.

Navíc ještě odměníme 3 fotografie, které vybere porota z řad pořadatelů Nerfligy za originalitu a zajímavou kompozici! ?

Tak neváhej a pošli fotku! ??

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

89 + = 97