V Mladé Boleslavi nás čeká krajské kolo!

V neděli 15. ledna od 9:00 čeká Mladou Boleslav první veřejný zápas v Nerflize organizovaný Domem dětí a mládeže Na Výstavišti, který se uskuteční v tělocvičně na 1. ZŠ (Komenského náměstí 76). Vzhledem k tomu, že je organizován na krajské úrovni, postoupí jeho nejúspěšnější absolventi do celostátního finále. Zúčastnit se budou moci všichni, kteří se předem přihlásí u organizátorky  Marie Cafourkové, seznámí se s pravidly (k dispozici na www.nerfliga.cz/propozice/) a zaplatí startovné ve výši 50 Kč. Zváni jsou nejen zkušení hráči, ale i začátečníci.

 

Pořádá: Dům dětí a mládeže Na Výstavišti

Kdy? – 15.1.2017

Kde? – Tělocvična na 1. ZŠ (Komenského náměstí 76)

V kolik? – 9:00

Startovné: – 50 Kč / hráč

Co s sebou? – Ochranné brýle nutné, vlastní zbraň žádoucí. Pitný režim pro účastníky zajištěn.

Jak se přihlásit? – Přihlášky podávejte u organizátorky Marie Cafourkové

Soutěžní kategorie: 

  • 1. kategorie – školáci do 12 let
  • 2. kategorie – všichni starší 12 let

Soutěžit spolu budou tříčlenná družstva sestavená buď předem, nebo operativně přímo na místě. Nezapomeňte vymyslet jméno svého družstva. Celostátního finále se uskuteční 18. února 2017 v jihomoravských Ivančicích.
Těšíme se na všechny soutěžící i fanoušky.

This article has 2 Comments

    1. Obecně není možné používat motororové (baterií poháněné) NERFky a ani NERFky se světelným paprskem. Z popisů to vypadá, že tyhle jsou všechny mechanické, a tedy není problém. Roughcut, pokud jsem pochopil podle popisu, zřejmě střílí dvě šipky najednou, což by znamenalo, že hráč má na kolo vlastně tři výstřely místo 6. Což principelně nevadí, ale je to podle mne dost nevýhoda…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

93 − 88 =