Finále MINI


Zde naleznete veškeré informace týkající se připravovaného premiérového finále NERFLigy v kategorii Mini, které bude pořádáno v Ostravě 11. ledna 2020 a organizováno Střediskem volného času, Ostrava – Moravská Ostrava za pomocí týmu NERFLigy.

Pravidla
Turnaj je pod záštitou organizace NERFLiga. Veškeré náležitosti týkající se pravidel jsou tedy stejné jako oficiální pravidla až na jeden dodatek, týkající se délky utkání. V případě, že je rozdíl bodů mezi týmy během zápasu větší než čtyři, bude zápas po vstřelení čtvrtého rozdílového bodu ukončen. V praxi to znamená, že v případě zápasu se stavem 4:1, při vstřelení dalšího terče vedoucím týmem na stav skóre 5:1 zápas končí. Je to z důvodu časové úspory a urychlení celého turnaje.

Registrace
Vzhledem k tomu, že všichni víme, jak časově náročné bývají NERF turnaje, není možné začlenit kategorii Mini do programu hlavního Finále NERFLigy pořádaného v Ivančicích. Proto se uskutečňuje finále této kategorie zvlášť. Nutno zmínit, že ze stejných důvodu nedochází k začlenění Mini kategorie ani do oblastních a místních kol. Proto bude kvalifikace na finále formou registrace tříčlenného týmu pomocí emailu na adresu nerfliga.mini@seznam.cz nebo prostřednictvím SMS zprávy na číslo +420 776 217 632. Přihlašovat své týmy můžete od 18:00 hodiny dne 18. listopadu 2019, kdy bude spuštěno I. kolo přihlášek. Pro turnaj se počítá s maximálním počtem 16 týmů, z tohoto důvodu, bude moci v I. kole přihlašování každá organizace vedena na webové stránce www.nerfliga.cz nominovat pouze jeden tým. V případě, že se v I. kole přihlásí více jak 16 týmu, bude se sestavovat seznam účastníků na základě pořadí, ve kterém přišly přihlášky na email popřípadě do SMS zprávy. V přihlášce pouze napište název své organizace a kontaktní údaje na organizaci. Konec I. kola přihlašování bude o půlnoci z 1. na 2. prosince 2019. Každé organizaci bude přihláška potvrzena, v případě, že se tak nestalo, prosím připomeňte se.

SVČ Ostrčilova jako organizátor turnaje si ponechává výhradní pravomoc zasahovat do registrace, v případě, že budou pochybnosti o existenci nebo účelovosti založení fiktivní organizace pod záminkou nominování dalších týmu složeného z členů jiné organizace, která již jeden tým nominovala.

V případě týmů, které nejsou vedeny mezi organizacemi NERFLigy nebo jsou z organizací, které již přihlásily jeden tým, bude vyhlášeno II. kolo přihlašování, to ovšem proběhne pouze za podmínky, že nebude naplněna kapacita soutěžících týmu během I. kola. Přihlašování do II. kola bude vypadat úplně stejně, jako do I. kola, na které kontinuálně naváže. Plánované zahájení II. kola proběhne od 18:00 hod. dne 2. prosince 2019 a poběží do půlnoci 4. ledna 2020. I v tomto kole budeme moci jako organizátoři zasahovat do výběru týmů, budeme striktně proti tomu, aby nějaká organizace nominovala do turnaje více než dva týmy za použití různých kliček. Budeme shovívavější k týmům, které pojedou z větší dálky (tzn. všechny kraje vyjma Moravskoslezský, Olomoucký a Zlínský), a to z důvodu toho, že chceme pro turnaj získat punc celorepublikového klání a podpořit jeho pokračování i do budoucna.

Místo konání turnaje

Již výše jsem zmínili, že se turnaj uskuteční v Ostravě. Konkrétně v prostorách SVČ Ostrava-Moravská Ostrava na adrese Ostrčilova 19/2925, 702 00 Ostrava- Moravská Ostrava. Středisko se nachází minutu od tramvajové zastávky Důl Jindřich. Tato zastávka má přímé spojení s Ostravským hlavním vlakovým nádražím, cesta trvá 8 minut. Středisko se zároveň nachází v blízkosti supermarketu Albert (1 min chůze), to pro případ nákupu potravin a nápojů, jelikož na středisku se nachází pouze nápojový automat. V případě potřeby, je zde možnost využít kuchyňku, která disponuje základními spotřebiči (mikrovlnka, varná konvice, lednice atd.). Samotné prostory, kde turnaj proběhne si můžete prohlédnou na webové stránce http://www.svcoo.cz/o-nas-na-navsteve-v-svc.

Průběh turnaje

Začátek turnaje bude nejdříve v 9:00 hodin a bude trvat do odpoledních hodin. Po celou dobu bude zajištěn pitný režim a bude přístupná kuchyňka. Hrát se bude formou pavouku, nebo skupin, vše se upřesní po I. kole přihlášek, nejpozději však po ukončení přihlašování do II. kola. Losování týmu do skupin, nebo zápasů proběhne za účasti trenérů před zahájením turnaje. Všem týmům, zejména těm, které přijedou z větší dálky garantujeme, že odehrají více než jeden nebo dva zápasy, než se vrátí domů. To zejména z důvodu, že víme, jak nepříjemné může být cestovat půl dne přes půl republiky, odehrát dva zápasy a jet zpět domů.

Přespání

Naše středisko nabízí také možnost přespání pro účastníky, kteří nechtějí cestovat v den konání akce. Bohužel nemáme lůžkové kapacity, tudíž přespání je možné v prostoru velkého kulturního nebo baletního sálu. Pro zájemce jsme připraveni poskytnout žíněnky a karimatky. Také bude přístupna herna, sprcha i kuchyňka s jídelnou. V případě zájmu pište na uvedený e-mail a všechny potřebné záležitosti osobně probereme. Cena bude symbolická.

Důležité informace

Na závěr zmíníme ještě několik důležitých informací, které se do předchozího textu nevešly. První z nich bude startovné, to bude ve výši 300 Kč za tým. Všechny jistě zajímají odměny, ty nám poskytne NERFLiga a bude se jednat o produkty společnosti Hasbro, samozřejmě budou medaile a pohár pro vítěze. V případě jakýchkoliv dotazů napište na e-mail: nerfliga.mini@seznam.cz, v případě
urgentních dotazů pište na soukromý e-mail: ado.zaduban@seznam.cz.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

34 − 32 =