Již druhý místní turnaj v Karviné je za námi!

V sobotu 9.11.2019 od 14:00 – 17:00 hodin se na Krajském středisku volného času Juventus, Karviná pod taktovkou sportovně – zájmového kroužku NERF X TEAM se uskutečnilo již II. místní postupové kolo NERFLigy.

V tomto II. kole se sešlo 33 hráčů ve třech kategoriích (MINI, MLADŠÍ a STARŠÍ). Hrálo se na jednom herním kolbišti a podařilo se odehrát 16 zápasů v těchto třech kategorií za 3 hodiny v počtu 7 rozhodčích. Děti hrály tvrdě a bylo vidět, že navrch mají více zkušené herní týmy, přesto nováčci sezóny to zkušenějším jen tak nedali zadarmo. 

Příjemným překvapením bylo, že hra byla plná emocí, avšak v duchu hry fair play, kdy si mnohdy i hráči jednoho týmu mezi sebou střihli kámen – nůžky – papír, kdo že vstřelil první gól. V MINI kategorii (3 herní týmy) vyhrál herní tým s názvem BORCI, v MLADŠÍ kategorii (5 herních týmů) vyhrál herní tým s názvem KILLERS a ve STARŠÍ kategorii (3 herní týmy) vyhrál herní tým s názvem HRANIČÁŘI.

Chceme poděkovat všem zúčastněným dětem za super bojovou atmosféru v duchu fair play a samozřejmě všem dobrovolným a ochotným rozhodčím z řad trenérů i přátel kroužku. NERFLiga je super a už se těšíme na další turnaje!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 + 2 =