Kategorie MINI bude mít své finále 11.1.2020!

Vážení přátelé NERFLigy,

rádi bychom vás seznámili s náležitostmi týkající se připravovaného premiérového finále NERFLigy v kategorii MINI, které bude pořádáno v Ostravě 11. ledna 2020 a organizováno Střediskem volného času, Ostrava – Moravská Ostrava za pomocí týmu NERFLigy. Na začátek bychom rádi připomenuli, že do kategorie Mini spadají děti narozené v roce 2010 a mladší. Pro vznik této kategorie jsme se kolektivně rozhodli z důvodu rostoucího zájmu o NERFLigu a zpříjemnění hry zejména mladším dětem.

Pravidla

Turnaj je pod záštitou organizace NERFLiga. Veškeré náležitosti týkající se pravidel jsou tedy stejné jako oficiální pravidla zveřejněné na webové stránce www.nerfliga.cz, až na jeden dodatek, týkající se délky utkání. V případě, že je rozdíl bodů mezi týmy během zápasu větší než čtyři, bude zápas po vstřelení čtvrtého rozdílového bodu ukončen. V praxi to znamená, že v případě zápasu se stavem 4:1, při vstřelení dalšího terče vedoucím týmem na stav skóre 5:1 zápas končí. Je to z důvodu časové úspory a urychlení celého turnaje.

Registrace

Vzhledem k tomu, že všichni víme, jak časově náročné bývají NERF turnaje, není možné začlenit kategorii Mini do programu hlavního Finále NERFLigy pořádaného v Ivančicích. Proto se uskutečňuje finále této kategorie zvlášť. Nutno zmínit, že ze stejných důvodu nedochází k začlenění Mini kategorie ani do oblastních a místních kol. Proto bude kvalifikace na finále formou registrace tříčlenného týmu pomocí e-mailu na adresu nerfliga.mini@seznam.cz. Přihlašovat své týmy budete možno od 18:00,

18. listopadu 2019, kdy bude spuštěno I. kolo přihlášek. Pro turnaj se počítá s maximálním počtem 16 týmů, z tohoto důvodu, bude moci v I. kole přihlašování každá organizace vedena  na  webové  stránce www.nerfliga.cz, nominovat pouze jeden tým. Při pohledu na seznam organizací vedených mezi kontakty, na oficiálních stránkách NERFLigy je tento počet adekvátní. V případě že se v I. kole přihlásí více jak 16 týmu, bude se sestavovat seznam účastníků na základě pořadí, ve kterém přišli přihlášky na e-mail. V přihlášce pouze napište název své organizace a kontaktní údaje na organizaci.

SVČ Ostrčilova jako organizátor turnaje si ponechává výhradní pravomoc zasahovat do registrace, v případě, že budou pochybnosti o existenci nebo účelovosti založení fiktivní organizace pod záminkou nominování dalších týmu složeného z členů jiné organizace, která již jeden tým nominovala.

V případě týmů, které nejsou vedeny mezi organizacemi NERFLigy nebo jsou z organizací, které již přihlásily jeden tým, bude vyhlášeno II. kolo
přihlašování, to ovšem proběhne pouze za podmínky, že nebude naplněna kapacita soutěžících týmu během I. kola. Přihlašování do II. kola bude vypadat úplně stejně, jako do I. kola, na které kontinuálně naváže. Plánované zahájení II. kola (zároveň ukončení I. kola přihlášek) proběhne o půlnoci z 1. na 2. prosince a poběží až do konce roku, tudíž do půlnoci 31.12.2019. I v tomto kole budeme moci jako organizátoři zasahovat do výběru týmů, budeme striktně proti tomu, aby nějaká organizace nominovala do turnaje více než dva týmy za použití různých kliček. Budeme shovívavější k týmům, které pojedou z větší dálky (tzn. všechny kraje vyjma Moravskoslezský, Olomoucký a Zlínský), a to z důvodu toho, že chceme pro turnaj získat punc celorepublikového klání a podpořit jeho pokračování i do budoucna.

Místo konání turnaje

Již  výše  jsme  zmínili,  že  se  turnaj  uskuteční  v Ostravě.  Konkrétně v prostorách SVČ Ostrava-Moravská Ostrava na adrese Ostrčilova 19/2925, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava. Středisko se nachází minutu od tramvajové  zastávky  Důl  Jindřich.  Tato  zastávka   má  přímé  spojení     s Ostravským hlavním vlakovým nádražím, cesta trvá 8 minut. Středisko se zároveň nachází v blízkosti supermarketu Albert (1 min chůze), to pro případ nákupu potravin a nápojů, jelikož na středisku se nachází pouze nápojový automat. V případě potřeby, je zde možnost využít kuchyňku, která disponuje základními spotřebiči (mikrovlnka, varná konvice, lednice atd.). Samotné prostory, kde turnaj proběhne si můžete prohlédnou na webové stránce http://www.svcoo.cz/o-nas-na-navsteve-v-svc.

Kulturní sál Sportovní hala

Průběh turnaje

Začátek turnaje nejdříve v 9:00 hod. a bude trvat do odpoledních hodin. Po celou dobu bude zajištěn pitný režim a bude přístupná kuchyňka. Hrát se bude formou pavouku, nebo skupin, vše se upřesní po I. kole přihlášek, nejpozději však po ukončení přihlašování do II. kola. Losování týmu do skupin, nebo zápasů proběhne za účasti trenérů před zahájením turnaje. Všem týmům, zejména těm, které přijedou z větší dálky garantujeme, že odehrají více než jeden nebo  dva zápasy, než se vrátí  domů. To zejména   z důvodu, že víme, jak nepříjemné může být cestovat půl dne přes půl republiky, odehrát dva zápasy a jet zpět domů.

Přespání

Naše středisko nabízí také možnost přespání pro účastníky, kteří nechtějí cestovat v den konání akce. Bohužel nemáme lůžkové kapacity, tudíž přespání je možné v prostoru velkého kulturního nebo baletního sálu. Pro zájemce jsme připraveni poskytnout žíněnky a karimatky. Také bude přístupna herna, sprcha i kuchyňka s jídelnou. V případě zájmu pište na můj e-mail a všechny potřebné záležitosti osobně probereme. Cena bude symbolická.

Důležité informace

Na závěr zmíníme ještě několik důležitých informací, které se do předchozího textu nevešly. První z nich bude startovné, to bude ve výši 300 Kč za tým. Všechny jistě zajímají odměny, ty nám poskytne NERFLiga a bude se jednat o produkty společnosti Hasbro, samozřejmě budou medaile a pohár pro vítěze. V případě jakýchkoliv dotazů napište na e-mail: nerfliga.mini@seznam.cz, v případě urgentních dotazů pište na můj soukromý e-mail: ado.zaduban@seznam.cz.

Závěr

Snad Vám tento článek poskytl dostatek informací k chystajícímu se Nerf klání. V případě, že tomu tak není, pište na výše uvedený e-mail. Další informace zveřejníme před vánocemi, nejpozději však do 3. ledna 2020. SVČ Ostrčilova si nárokuje možnost změny v organizačním pořádku, v případě nutnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

39 − 35 =