KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ – VÁNOČNÍ TURNAJ – HRADEC KRÁLOVÉ – ZPRÁVA

V královehradeckém kraji se uskutečnil vánoční turnaj, kterého byl pořadatelem NERF ARÉNA Hradec Králové v čele s trenérem Zdeňkem Munzarem. Turnaje se zůčatnilo 12 herních týmů z Hradce Králové,Černilova,Vysokého Mýta a Hronova, v celkovém počtu až 64 dětí ve věku 6. až 14.let. Je vidět že i v Hradci Králové umí NERF rozjet a vyvolat o tuto činnost zájem místní dětské i mládežnické populace.

Chtěl bych moc poděkovat starším členům, za velkou pomoc při organizování tohoto turnaje. J.Munzarovi, A.Andreychukovi J.Valíkovi, T.Munzarovi, J.Myslivecovi, J.Poncovi, bez niž by toto nebylo možné. Dík pak patří hlavně vedoucím kroužků Filipovi z Vysokého Mýta a Karlovi z Hronova, že přivedli k hraní NERF hodně dětí a přijeli na tento turnaj.

A jak nakonec výsledky dopadly? Inu velmi pěkně, a to některé týmy trénují teprve od října tohoto roku 2023.  Z důvodu velkého zájmu a časové tísně,  jsme hráli v čtyř členných týmech Po vzájemných urputných utkaní, každý s každým zvítězily :

MINI kategorie:  

1. místo: J.Bělčák,R.Kácha,M.Šrámek,D.Cirkva – oranžoví

2.místo: Hronov – fialoví

4.místo: Černilov – zelení

5.místo: Hradec Králové – žlutí

6.místo: Vysoké Mýto – červení

 

MLADŠÍ kategorie:

1. místo: Andreychuk, L. Popelák, T.Valenta, J.Patřičný – oranžoví

2.místo: Vysoké Mýto – modří

3.místo: HRONOV – žlutí

4.místo: Hradec Králové – zelení

 

STARŠÍ kategorie

1.místo:– Hronov  – fialový

2.místo: Vysoké Mýto – červení

2.místo: Černilov a Hradec Králové  – oranžoví

4.místo: Hradec Králové – žlutí

 

Chceme i hlavně poděkovat panu Ondrovi Valovi za fotky z tohoto turnaje a přikládáme jeho stránky jako inspiraci : https://www.ondravala.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

35 + = 41