Letní fotosoutěž startuje!

A je to tu zase! Letní fotosoutěž právě odstartovala! Ceny budou zase o něco lepší, než minulé prázdniny a dohromady je jich letos 23!
Slibovali jsme jedno velké překvapení, teď už můžeme odkrýt, že jde o úplnou novinku, která bude u nás dostupná až na podzim, jde o Nerf Evader, kterou budete mít možnost získat hned 3x! Dál mezi cenami najdeš Nerf Surgerfire, Nerf Mega Tribreak a nebo třeba Nerf Accu Quadrant!

A jak se zapojit? Stačí, když se vyfotíš sám, nebo s kamarády a Nerfkou někde v terénu, či doma a fotku nám společně se originálním názvem zašleš na soutěžní email: fotonerfliga@gmail.com do 31.7. do půlnoci. (Pro inspiraci můžeš kouknout na výherce z minulého roku)

Od 1.8. bude pak na našich facebookových stránkách probíhat hlasování a prvních 18 s největším počtem liků získá zmiňované Nerfky. Upozorňujeme, že fotky, u kterých budou podezřelé liky z profilů vytvořených pouze pro tento jeden like, mohou být ze soutěže vyřazeny.

Možná vás teď napadá, že čísla odměn nesouhlasí. Ano, počítáte správně  Posledních 5 blasterů totiž rozdá porota z řad pořadatelů Nerfligy vlastním hlasováním hlavně za originalitu a zajímavou kompozici 

Tak neváhej a pošli fotku!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

76 − = 73