Místní turnaj v Karviné je za námi

V sobotu 4. listopadu 2017 proběhla na Krajském středisku volného času Juventus Karviná místní postupová soutěž NERFligy. Do tohoto turnaje se přihlásilo 8 týmu z mladší kategorie a 2 týmy z kategorie starší.

Bohužel nemoc rozhodla jinak a nakonec se dostavilo v den soutěže pouze 6 kompletních týmů v mladší kategorii a jeden tým ve starší kategorii. Nezbyla nám tedy jiná možnost, než nakonec rozehrát turnaj systémem každý s každým. Aby to nebylo jedinému staršímu týmu jenž dorazil líto, nechali jsme je hrát taktéž s mladšími avšak jako nebodující tým (neboť tento starší tým automaticky postoupil do oblastního kola NERFLigy).

Atmosféra byla perfektní a to i díky naší časomíře, která automaticky zaznamenávala jak čas samotné hry, průběžný výsledek soubojů, tak i sama kontrolovala 30 sekund na sběr šipek a dávala signál ukončení. Prostě superprogramem s kterým se vymazlil jeden z našich spolupracovníků.

Hodně nás i pobavily názvy které si jednotlivé týmy daly – Prďáci, Piráti, Rebelové, Retardi, Vetřelci. Podle těchto názvů jsme zjistili, že se vůbec nemusíme bát cestovat do vesmíru neboť Vetřelci skončili až na předposledním místě. Naopak třeba překvapili Retardi, jenž skončili jako druzí a postupují tak spolu s Rebeli na oblastní kolo NERFLigy do Bruntálu.

Souboje byly zcela nelítostné a žádná rána nepadla nazmar. Mnohé zápasy muselo rozhodnout až trestné střílení. Ocenili jsme nakonec všechny soutěžící malým pytlíkem sladkosti a diplomem, kdy první tři týmy obdržely medaile a nejlepší dort. Ocenění získal i nejlepší střelec turnaje v podobě sladkého překvapení.

Na závěr jenom můžeme poděkovat všem organizátorům a pomocníkům bez nichž by se tato soutěž neuskutečnila a samozřejmě za super děti a jejich bojovnost. A teď už hurá na oblastní turnaj v Bruntále, kde věříme že se nám bude dařit lépe než minulý rok.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 − 8 =