MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ – LPT S NERFKAMI – KARVINÁ 2024

Letní příměstský tábor s NERF aktivitami, pro děti od 7 – 14 let.

 Středisko volného času Juventus, Karviná p.o., již mnoho let připravuje pro děti letní aktivity. Jednou z letních aktivit jsou i příměstské tábory zaměřené na různorodou činnost. Jedním z těchto letních příměstských táborů a jedinými svého druhu v nejbližším okolí Karviné, jsou dva turnusy příměstského tábora s NERF blastry. Každý turnus je označen pro lepší rozlišení názvem některého státu, i když příběh je vždy zcela jiný (jde pouze o rozlišení, pokud si nepamatujete data).

Tyto tábory připravuje již druhým rokem stejný tým vedoucích ve spolupráci se sportovně – zájmovým kroužkem NERF X TEAM, Karviná, který s dětmi pracuje již 10 rokem. Minulý rok 2023 byl pouze jeden turnus s NERF blastry a byl beznadějně plný. Tyto tábory jsou jak pro kluky, tak i holky se zájmem o pohyb, hry v terénu a pohybové aktivity.

1. Letní příměstský tábor „FRANCIE“ s tématikou scifi hry „Strážci času 2240“. Je určen pro prvních 27 přihlášených dětí ve věku 7 – 14 let v termínu 08.07. – 12.07.2024. Cena 1800,- Kč. Jde o pohybové aktivity v lese, na hřišti, koupališti a v budově.Náš tábor je jiný než ostatní v tom že je neustále naplněn hrou jak s NERF blastery, papírovými koulemi, taktickými a dobrodružnými hrami v různých světových obdobích. Každý den je jiný. Nesedíme, nemalujeme, nesledujeme pouze televizi. Začínáme s programem vždy v 08:00 hodin a končíme vždy v 15:00 hodin, ať je jakékoli počasí. V současnosti je již pouze 16 volných míst! Bližší informace k tomuto letnímu příměstskému táboru „Francie“ najdete zde níže v odkazu.

https://www.nerf-x-team-karvina.cz/tabory/lpt-francie-strazci-casu-2024/

2. Letní příměstský tábor „IRSKO“ s tématikou fantasy hry „Dobyvatelé 1560“. Je určen pro prvních 27 přihlášených dětí ve věku 7 – 14 let v termínu 15.07. – 19.07.2024. Cena 1800,- Kč. Jde o pohybové aktivity v lese, na hřišti, koupališti a v budově.Náš tábor je jiný než ostatní v tom že je neustále naplněn hrou jak s NERF blastery, papírovými koulemi, taktickými a dobrodružnými hrami v různých světových obdobích. Je jiný vždy i danou jinou tématickou celo táborovou hrou. Každý den je jiný. Nesedíme, nemalujeme, nesledujeme video. Začínáme s programem vždy v 08:00 hodin a končíme vždy v 15:00 hodin, ať je jakékoli počasí. V současnosti je již pouze 19 volných míst! Bližší informace k tomuto letnímu příměstskému táboru „Irsko“ najdete zde níže v odkazu.

https://www.nerf-x-team-karvina.cz/tabory/lpt-irsko-dobyvatele-1560/

 

… na všechny se těší organizátoři NERF táborů …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

− 1 = 9