O víkendu proběhl místní turnaj v Karviné!

Krajské středisko volného času Juventus, Karviná ve spolupráci se sportovně – zájmovým kroužkem NERF X TEAM, Karviná uspořádali v sobotu 28.10.2018 místní turnaj postupové soutěže NERFLigy České republiky. V sobotu se ve velkém sále KSVČ Juventus, Karviná sešlo 14 herních týmů NERFLigy ČR ve dvou kategoriích. V mladší kategorii do 13-ti let to bylo 11 herních týmů a ve starší od 13-ti let byly jen 3 herní týmy.

V letošním roce bylo tolik zájemců o tuto soutěž, že jsme nuceni uskutečnit další místní kolo. Další zájemce jsme tedy bohužel z kapacitních a časových důvodů odkázali na další místní závod, který se uskuteční v termínu 20.11.2018. I jeho kapacita už je předem naplněna.

Jednotlivé zápasy byly tvrdé a urputné. Jednotlivé herní týmy nedaly ani píď svého území protihráčům zadarmo. Akce střídala akci a letos s podivem více zavládla taktika, oproti masovým útokům. Přesto hře nechyběl adrenalin a napětí až do poslední vteřiny. Mnohdy rozhodla jediná, správně vstřelená trefa v jednotlivém zápase. Rozhodování rozhodčích bylo mnohdy bouřlivé, plné diskuzí a často i velice nesnadné. Přesto nakonec turnaj dopadl úspěšně.

Všem hráčům tímto chceme poděkovat za výbornou atmosféru, rodičům za podporu svých dětí, organizátorům a rozhodčím za nelehké zorganizování turnaje a v neposlední řadě i sponzorům za možnost odměnit každého účastníka. Všem děkujeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 + 6 =