UPOZORNĚNÍ ORGANIZÁTORŮM TURNAJŮ NERFLIGY ČR NA POVINNOST HLÁSIT USKUTEČNĚNÉ TURNAJE!

na konci textu je přehledná tabulka kdo své turnaje nahlásil a dal zprávu o jejich uskutečnění

V souladu se schválenými propozicemi NERFLIGY ČR na on-line poradě z 30.září 2023 (ostatně daný odstavec je v propozicích již 4 roky nezměněn), chci upozornit na povinnost podat hlášení – zprávu o konaní městských kol a krajských kol pořádané v této sezóně NERFLIGY ČR 2023. Ono se totiž může stát že někdo může vznést protest na účast daného kraje, protože nedodržel základní bod propozic – nahlášení uskutečnění turnaje (tudíž nikdo pak neví zda byl či nikoli). Turnaje se hlásí na novou emailovou adresu správce webových stránek (tedy nikoli hlavnímu organizátorovi, který má na starosti zcela jiné úkoly). Zpráva by měla obsahovat:

  • informační předběžná – tedy základní informace o konání daného kola NERFLIGY ČR (o jaké kolo jde, kdo jej organizuje a z které organizace a kraje, kdy se předpokládá uskutečnění, zda je pro veřejnost nebo v rámci vlastní organizace, pro které kategorie je turnaj určen, atd…).
  • informace o konání – tedy zpráva o uskutečnění a průběhu hlášěeného turnaje (o jaké kolo šlo, kdo jej organioval a z které organizace a kraje, kdy se turnaj uskutečnil, pro které kategorie byl turnaj určen, počet herních týmů v jednotlivých kategorií, přehled umístěných týmů v jednotlivé kategorii, krátké povídání a zhodnocení turnaje a popřípadě pár fotek, atd…).

Vyňatek z propozic NERFLIGY ČR:

Postupový klíč:

  • Z kraje, kde se konaly méně než 3 městské turnaje (= turnaj, z kterého se postupuje na turnaj krajský) v dané kategorii postupuje do finále jeden tým z každé takto odehrané kategorie.
  • Z kraje, kde proběhlo 3-5 městských turnajů v dané kategorii postupují do finále týmy dva za každou takto odehranou kategorii.
  • Z kraje, kde se uskutečnilo více než 5 městských turnajů postupují až tři týmy z každé takto odehrané kategorie.

Povinnost organizátora je poslat do 14 dnů od konání městského nebo krajského kola základní informace z turnaje. A to na email správce webu: nerfligacr@seznam.cz. Nenahlášený turnaj jako by v podstatě neexistoval.

 

Děkuji za pozornost všech Zdeněk – správce webu.

 

TABULKA DOSUD NAHLÁŠENÝCH A USKUTEČNĚNÝCH (ZASLANÁ ZPRÁVA) TURNAJŮ NERFLIGY ČR.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

+ 22 = 24