Známe letošní celostátní vítěze NERFLigy!

V sobotu 15.2.2020 proběhlo ve sportovní hale v Ivančicích celostátní finále NERFLigy. Z celé republiky se sjelo nejlepších 13 týmů z mladší kategorie a 9 nejnatrénovanějších týmů z kategorie starší.

První turnaj odstartoval v 10:00 a závěrečnému dotikaly poslední vteřiny těsně před čtvrtou hodinou odpolední. Dopoledne se týmy rozdělily do základních skupin a odehrály si zápasy každý s každým. V obou kategoriích se hrálo ve třech skupinách, a tak vždy první s největším počtem bodů automaticky postupoval do semifinále. O čtvrté semifinálové místo pak bojovaly vždy tým z druhých pozic v každé skupině.

 

Do semifinále se ve starší kategorii podařilo probojovat těmto týmům:

Rebelové (Karviná)

Lovci (Pohořelice)

Lavina (Strážnice)

Animus (Vysočina)

 

A z mladší kategorie:

X – Elite (Ostrava)

Killers (Karviná)

Zbytky (Ostrava)

Enterprise (Praha 9)

 

V semifinále si týmy rozlosovaly, kdo s kým si zahraje následující zápas a znovu se pustily do náročných strategií a promyšlených útoků. S pokračujícím časem přibývalo únavy, ale nikdo z hráčů to na sobě nedával znát. Po další necelé hodině bylo jasno! V mladší kategorii si půjde finále o 1. a 2. místo zahrát Killers x X-Elite a ve starší kategorii Rebelové x Lovci

 

Oba zápasy byly velmi vyrovnané, nikdo nechtěl udělat chybu, a tak rozhodoval až rozstřel. Celorepublikovým vítězem se tak stali za mladší kategorii Killers a ve starší si nejcennější kov odnesli Rebelové.

 

Výsledková listina:

STARŠÍ KATEGORIE

  1. Rebelové (Karviná)
  2. Lovci (Pohořelice)
  3. Lavina (Strážnice)
  4. Animus (Vysočina)

 

MLADŠÍ KATEGORIE

  1. Killers (Karviná)
  2. X-Elite (Ostrava)
  3. Enterprise (Praha 9)
  4. Zbytky (Ostrava)

 

Všem, kteří se účastnili finále moc děkujeme za fair play a těšíme se zase za rok naviděnou!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 + = 6