Finále

Finále NERFLigy organizuje  SVČ Ostrčilova Ostrava a bude se konat v Ostravě v sobotu 6.5.2023.
Místo konání
  • SVČ Ostrava, ZŠ Ostrčilova
  • Prezence SVČ Ostrava 19/2925 Moravská Ostrava
  • Středisko se nachází 1 minuty od zastávky Důl Jindřich

Důležité informace

  • Finále se mohou zúčastnit týmy postupující z oblastních kol dle postupového klíče v souladu s propozicemi. Nutnou podmínkou účasti je registrace týmu do 2.4. mailem na adrese nerfliga@seznam.cz nebo obilek@svcoo.cz
  • Startovné 360 Kč
  • Nocleh je možný z pátku na sobotu i ze soboty na neděli na SVČ Ostrčilova. V případě zájmu o nocleh se obraťte přímo na Ondřeje Bílka (tel. 602 540 672; mail: obilek@svcoo.cz) a to nejpozději do 1. 4.
    • Cena: 110 Kč

Poznámka

  • Organizátoři upozorňují, že časy turnajů a závěrečného vyhlášení se mohou z organizačních důvodů během finálového dne lehce posunout.

Informace od pořadatelů:

Vážení přátelé NERFLigy,

v tomto oběžníku bych Vás chtěl seznámit s náležitostmi týkající se připravovaného finále NERFLigy, které bude pořádáno v Ostravě 6. května 2023 a organizováno Střediskem volného času, Ostrava – Moravská Ostrava za pomocí týmu NERFLigy.

Pravidla

Turnaj je pod záštitou organizace NERFLiga. Veškeré náležitosti týkající se pravidel jsou tedy stejné jako oficiální pravidla zveřejněné na webové stránce www.nerfliga.cz.

Místo konání turnaje

Již výše jsem zmínil, že se turnaj uskuteční v Ostravě. Konkrétně v prostorách SVČ Ostrava-Moravská Ostrava na adrese Ostrčilova 19/2925, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a tělocvičně ZŠ Ostrčilova (naproti SVČ). Středisko se nachází minutu od tramvajové zastávky Důl Jindřich. Tato zastávka má přímé spojení s Ostravským hlavním vlakovým nádražím, cesta trvá 8 minut. Středisko se zároveň nachází v blízkosti supermarketu Albert (2 min chůze), to pro případ nákupu potravin a nápojů, jelikož na středisku se nachází pouze nápojový automat. V případě potřeby, je zde možnost využít kuchyňku, která disponuje základními spotřebiči (mikrovlnka, varná konvice, lednice atd.). Samotné prostory, kde turnaj proběhne si můžete prohlédnou na webové stránce http://www.svcoo.cz/o-nas-na-navsteve-v-svc.

 Do SVČ a tělocvičny na ZŠ Ostrčilova, kde bude turnaj probíhat nebude umožněn přístup rodičů ani nikoho z veřejnosti, a to z důvodu kapacity tělocvičen a hladkého průběhu celé akce. Moc děkujeme že toto nařízení budete respektovat.

 

Průběh turnaje

Začátek turnaje nejdříve v 8:30 hod. a bude trvat do odpoledních hodin. Po celou dobu bude zajištěn pitný režim a bude přístupná kuchyňka. První fáze bude skupinová a následně se bude postupovat do vyřazovací části turnaje. Losování týmu do skupin, nebo zápasů proběhne za účasti trenérů před zahájením turnaje. Všem týmům, zejména těm, které přijedou z větší dálky garantujeme, že odehrají více než tři zápasy, než se vrátí domů. To zejména z důvodu, že víme, jak nepříjemné může být cestovat půl dne přes půl republiky, odehrát tři zápasy a jet zpět domů.

 Přespání

 Naše středisko nabízí také možnost přespání pro účastníky, kteří nechtějí cestovat v den konání akce. Bohužel nemáme lůžkové kapacity, tudíž přespání je možné v prostoru velkého kulturního sálu a dalších prostorách SVČ. Pro zájemce jsme připraveni poskytnout žíněnky a karimatky. Zájemci o přespání si musí dovést vlastní spacáky. Cena přespání je 110 Kč, v ceně je snídaně. ( Platit se bude na místě a obratem Vám bude vystaven příjmový doklad.)  Také bude přístupna herna a tělocvična (možnost tréninku před turnajem), sprcha i kuchyňka s jídelnou. V případě zájmu se nahlaste telefonicky nejpozději do 2. května na číslo 602 540 672.

Důležité informace

 Na závěr zmíním ještě několik důležitých informací, které se do předchozího textu nevešly. První z nich bude startovné, to bude ve výši 360 Kč za jednoho hráče (v ceně je zahrnuta svačinka, kterou obdrží každý účastník při prezenci). Platit se bude na místě a obratem Vám bude vypsán příjmový doklad. Všechny jistě zajímají odměny, ty nám poskytne SVČ Ostrava – moravská Ostrava p.o., samozřejmě budou medaile a pohár pro vítěze.

Pro urychlení průběhu začátku akce prosím vyplňte předem prezenční listinu (příloha), kterou budete při příchodu odevzdávat.

V případě jakýchkoliv dotazů napište na e-mail: ado.zaduban@seznam.cz nebo obilek@svcoo.cz.

Závěr

 Snad Vám tento bullettin poskytl dostatek informací k chystajícímu Nerf klání. V případě, že tomu tak není, pište na výše uvedený e-mail. SVČ Ostrčilova si nárokuje možnost změny v organizačním pořádku, v případě nutnosti.

S pozdravem Adam Zaduban a Ondřej Bílek